#1 2011-05-12 10:14:49

Łebuz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-12
Posty: 2
Punktów :   

Podanie

Witam, proszę o rozpatrzenie mego podania.

1. Nick:
Łebuz

2. Współrzędne Twojej stolicy i link do profilu Twojej osady:
-165/-42
http://s6.travian.pl/spieler.php?uid=27957

3. Ile masz lat? (nie jest konieczne padanie wieku)
28

4. Pozycja w rankingu OFF
848

5. Ile posiadasz jednostek w % do popa?
Brak jednostek, ciągłe grabierze, lub najczęściej próby grabierzy. Brak kompana, któremu mógłbym powierzyć konto, pod moją nieobecność.

6. Ile czasu poświęcasz na grę w Traviana?
Gram cały dzień, lecz pory zaglądania kształtują się bardzo różnie. Prowadzę małą knajpkę i zaglądam gdy jest wolna chwila.

7. Jaki styl gry preferujesz? (agresor, obrońca)
Zacząłem późno i nastawiam się na obronę (pret + Kuźnia 16)

8. W jakich sojuszach byłeś od początku gry na s6 i dlaczego odszedłeś?
Nie byłem jeszcze w żadnym. 2 lata temu grałem na 3 serwerach i chciałem zobaczyć, czy jeszcze podołam. Jak pisałem, zacząłem późno i z nikim się nie zbratałem, więc okoliczni próbują mnie farmić.

9. Jakie masz doświadczenie w grze (inne serwery, nicki, sojusze, osiągnięcia itd.)?
Grałem 2-3 lata temu na kilku serwerach. Nazw, pozycji i osiągnięć nie pamiętam.

10. Czy jesteś atakowany/atakowana przez kogoś od nas lub kogoś innego?
Tak, okoliczni AS AK próbują farmić. Dbam o wykorzystanie surowca i o to by stracili czasami trochę jednostek. Niestety hodowanie pretów (nawet w koszarach na 20lv) jest kłopotliwe gdy wpadają kilkanaście razy na dobę

11. Znasz kogoś od nas z sojuszu (jeśli tak to kogo)?
Nie znam nikogo. Próbowałem grać sam, tak dla zabawy, ale teraz traci to sens - grabierzcy mało co grabią i tracą czasami jednostki. Ani oni pożytku nie mają, ani ja z dumy nie puchne.

12. Do kogo masz najbliżej?
Sokolniczka

13. Dlaczego chcesz wstąpić do nas?
Jedyny cel jaki mam w chwili obecnej to wyhodowanie pokryjomu kilkuset pretów i ustawienie na grabieżców. W najlepszym wypadku sobie odpuści, a w najgorszym wejdą z maszynami. Dla mnie 50/50 że będę mógł dalej funkcjonować, dla nich niepotrzebne straty i trochę ubawu z katapultami.

Uważam że bardziej przydałbym się sojuszowi produkując pretów i przekazując surówkę trzymającym deffa

14. Napisz, co to jest FS i do czego służy ZBROJOWNIA.
FS? coś co próbuję stosować, by wyszkolić kilku pretów więcej. Atak na odległość celem wyprowadzenia wojska.
Zbrojownia - zwiększanie % do ataku.
15. Napisz coś o sobie:
Nie jestem pierdołą, ani idiotą. Nie robię niczego dla zabawy, wolę gdy każdy ruch jest przemyślany i przynosi konkretne rezultaty.

16. Do jakiego odłamu Sparty masz najbliżej?
AS AK

17. Do jakiego odłamu Sparty chciałbyś się dostać?
AS AK - z prostego względu, gdy zacznie się gorąco, to będę mógł szybko wspomóc drużynę.

Offline

 

#2 2011-05-13 11:24:05

smerfik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 104
Punktów :   45 
Nacja:: GERMAN
Odłam: SPARTA 4

Re: Podanie

to forum jest nie aktualne nowe znajduje sie http://www.as-forum.cba.pl 

pozdrawiam
tomek

ps. zaśmiecili dział rekrutacj jak nie dasz rady się tam przebić napisz poprostu do kogoś z dowódzców odłamu AK


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl6_836.gif 

Goście  wypijesz ze mną ?? 

Offline

 

#3 2011-05-14 11:55:27

Łebuz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie

Dzięki Tomek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkoszatniczka klatka